| Ag007 a întrebat:

Saptamana viitoare trebuie sa merg la un majorat la cabana dar nu stiu cu ce sa ma imbrac... ceva sugestii?
Si inca ceva, ar trebui sa-mi iau pijama, avand in vedere ca stam vreo 2 zile.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa dormi in fundu gol?

| ℓσяєภยş a răspuns:

Pai depinde cum e vremea.
Daca e cald:un tricou, pantaloni scurti si niste tenisi(balerini sau sandale), o poseta mica si niste ochelari de soare si iti mai pui inca cateva haine, vreo 5 sau nu stiu, vezi tu.
Daca e rece:un tricou cu maneca lunga(unul colorat), blugi sau colanti, niste conversi sau cizmulite de vara, si un rucsac in care sa-ti pui celelalte hainute.
Daca e cald-rece atunci vezi tu ca nu e asa de greu.

| Alexandra4012 a răspuns:

Daca esti fata:
o rochie pana la genunchi nu strica niciodata(de difrite culori) si o pereche de pantofi asortati. Poti sa adaugi si o geanta,, plic".
Daca esti baiat:
O pereche de blugi noi, cu un tricou alb sau in diverse culori, iar peste o camasa in carouri descheiata. Funda?

| Ag007 explică:

P.S. sunt fatahappy