| Callmebaby a întrebat:

Cum ar trebui sa te îmbraci ca fata la o lansare de revista?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dupa drescode-ul dat de cei care promoveaza acest eveniment, adica tema principala vestimentara pentru acel eveniment.
A te imbraca pentru o revista este un mod generalist, sunt teme si teme reviste si reviste.
In lipsa unui dress-code te poti imbraca cum doresti banuiesc ca trebuie ceva gen office si mai ptin casual, habar n-am poate o imbinare intre ele...mai putin in blugi si-n geaca ca rimeaza cu aia care dadea apa la vaca.

| StrongHeart a răspuns:

Depinde de revista, daca e o revista de cultura probabil ca nu ar trebui sa vii imbracata la fel ca la o lansare de revista xxx, zic si eu, mno.