| pinkpupix a întrebat:

Cum ar trebui sa utilizez bicicleta stationara ca sa nu-mi ingroasa picioarele? (durata, ritm, dificultate)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ti se ingroasa picioarele daca iei o haltera in spate si incepi sa faci genoflexiuni, stai linistita, poti folosi bicicleta stationara cat vrei tu, iti recomand sa fie pe o viteza mai mica (sa pedalezi mai greu) ca sa arzi calorii mai multe si sa-ti faci picioare frumoase smug

2 răspunsuri:
| imagine a răspuns:

Nu are cum sa iti ingroase picioarele o bicicleta, dimpotriva. Sportul ajuta la slabit, nu la ingrasat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe loc. Stai pe ea si pedalezi