| alicegril a întrebat:

A folosit cineva bicicleta stationara? Ce efecte are? Ce grupe de muschi lucreaza?

1 răspuns:
| RosyInferno a răspuns:

Eu o folosesc de ceva timp si sunt destul de multumita de rezultate. In primul rand, iti lucreaza picioarele, deci poti sa ti le tonifici sau sa faci muschi (dar asta variaza in functie de greutatea pe care o setezi), iar apoi de ajuta si la abdomen. Acum, ti-am spus, depinde de greutatea pe care o setezi. Eu am setat-o exact ca la o bicicleta normala, dar se poate si mai mult.