| razadeluna a întrebat:

Cum arata mai bine cordelutzele (bentitele) elastice, inguste sau late (gen 2 cm)?

7 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Mie imi plac bentitele subtiri de aproximativ 1cm, de plastic( nu elastice), dar si cele care nu depasesc 2 cm

| Oxanna a răspuns:

Cordelutzele din plastic/metal subtiri pana in 2 cmbig grin

| xGyAx a răspuns:

Elastice stau cel mai bine:*

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

pai am vazut ca acum se poate elasticele.
Dar depinde si care e forma capului tau, si cum i-ti sta tie mai bine. poate mie i-mi plac pentru ca i-mi stau bine cele late, iar tie i-ti sta bine cu cele mai inguste.

winkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking

| alexia221 a răspuns:

Bentitele.

| dr0ga69 a răspuns:

Intrebarea asta se adreseaza in mod expres fetelor, ele sunt cele care pot da un raspuns la intrebare doar merg zilnic la cumparaturi

| geanyna31 a răspuns:

Late; x