| anonim_4396 a întrebat:

Baieti: va plac fetele cu soldurile mai late sau cele cu soldurile mai inguste?

7 răspunsuri:
| Borfash a răspuns:

Alea late ca dinozauru

| Azµre a răspuns:

Nu contează atâta timp cât iubesc persoana respectivă! Fie că are sâni mici sau mari, șolduri cum spui tu! Nu contează.

| NuMaContrazice a răspuns:

Potrivite.

| LineGuide a răspuns:

Nu soldurile dau ceva special unei fete, ci alte parti ale corpului. Daca vrei sa vorbim mai multe, add me: fil_mv@yahoo.com

| TheSmith a răspuns:

Mai late( sa am de ce apuca) dar nu exagerat...sa fie arate uniform!

| IREros a răspuns:

Daca o iubesc nu prea conteaza, insa ca sa iti raspund prefer fetele mai plinute, adica late in solduribig grin. Nu vreau sa aiba 40kg dar nici 100, depinde si de inaltime.

| Intrusion a răspuns:

Eu prefer inguste (uneori late dar nu tare sa nu incapa pe usa)