| Hera93 a întrebat:

Cum as putea sa imi aflu dimensiunea sanilor sau ce sutiene mi se potrivesc? Mereu gasesc tot felul de marimi diferite, iar ca sa probez acum sincer nu prea e ok. Cum ma masor eu la sani ca sa imi aflu marimea exacta?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Chiar nu cred că nu știi dar totuși, citind asta, afli:

https://www.astratex.ro/cum-sa-alegi-marimea-corecta-pentru-sutien/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu ai decat sa probezi mai multe. Asta e, probezi intr-o zi mai multe si apoi stii mereu ce sa iei. Pana la urma cate marimi pot fi? Gasesti tu big grin