| Vallentinaa a întrebat:

am o mare problema si nu mai stiu ce sa fac am 17 ani si nu am sani mai deloc pana si marimea A de la sutiene imi este mare ce as putea sa fac? stie cineva un remediu prin care sa mi maresc? funda:*

5 răspunsuri:
| On3St4r a răspuns:

Marirea sanilor este o tema destul de des mentionata in randul femeilor din intreaga lume. Majoritatea din ele nu sunt multumite de marimea lor, dar poate nici de forma acestora. Exista o serie de metode pentru a multumi toate femeile nemultumite.

In primul rand si cel mai cunoscut mod de marire a sanilor sunt implanturi cu silicon. Este o metoda foarte des utilizata, foarte riscanta si nu in ultimul rand un implant silicon are si un pret destul de marisor pentru buzunarele femeilor din toate zilele.

O metoda eficienta de marit sanii in mod natural fara durere si fara preturi mari este consumarea suplimentelor alimentare pentru marirea sanilor, cum este si Breast+. Este o metoda mai eficienta deoarece sanii raman la fel de naturali ca si inainte, ceea ce nu se poate spune despre acele pernite sani, care sunt silicoane, si nu naturali. Fara nici un fel de implanturi mamare puteti avea sanii perfecti si sa fiti "perfectwoman" pentru toti barbatii din jur.

O alta metoda la fel de naturala este mararul. Frunzele de marar contin mici cantitati de estrogen, care incetineste imbatranirea, face pielea frumoasa si ajuta la crestera naturala a sanilor. Estrogenul este unul din acele fitohormon care are rol in dezvoltarea organismului.

| neutrino a răspuns:

Nu toate fetele au sanii mari, nu toti sanii mari sunt si frumosi. Daca totusi doresti sa ai sanii mari, si iti permiti financiar, apeleaza la silicoane. Daca nu, roaga un prieten sa-ti traga de ei, de trei ori pe zi.

| Azµre a răspuns:

Nu ai ce face, sânii nu cresc prin metode rudimentare...
Ori se fac tratamente hormonale pentru așa ceva ori operație.
Dar ideea este că nu sânii face o femeie!
Așa că nu trebuie să fii complexată!

| Ingerasulinocent a răspuns:

Breast Success costa 129, 9lei pentru o luna de tratament. Suni la 0744569069 si dai comanda. Sper sa mearga si sa ai pieptul pe placul tau. Vezi poate nu imi dai fundahappy

| ElenaElenaPiscupescu a răspuns:

Pff,nu stiu, dar maseazati-le cand faci dus/baie...mie imi plac sanii mici la fel cum sunt si ai mei big grin