| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi imbunatatesc lookul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

in primul rand trebuie sa gandesti pozitiv

7 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Este prea generala intrebarea, depinde la ce te referi: vestimentantie, machiaj, tunsoare?

| stina a răspuns:

Well, as zice sa iti pui in minte sa te simti bine cu tine. Si sa te alinti cu un tuns, coafat, cu o sedinta de cosmetica, manichiura si pedichiura; apoi arunca un ochi pe revistele, pe site-uri, vezi ce se poarta si ce ti se potriveste din asta si incearca sa iti iei sau sa adaptezi cate ceva din garderoba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

mananci masiline.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

go to a beauty salon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand lookul vine din interiorul persoanei. Atat timp cat esti fericit(a) si esti imbracat(a) ingrijit ai un look foarte bun. Daca vrei sa devina foarte bun, poti apela pentru tunsori la un stilist, pentru imbracaminte la o casa de moda si pentru a te dezvolta d. p. d. v. personal poti urma niste cursuri de dezvoltare personala, sau poti cumpara din librarii carti motivationale (daca ai nevoie de un sfat in aceasta privinta ma poti contacta la: daniela.constantin@gmail.com).

| vladgidea a răspuns:

ingrijeste-te si fii tot timpul tu insuti.

| dianamanuela a răspuns:

Sa maninci sanatos dar nu exagerat, sa dormi 8-9 ore pe noapte, sa te ingrijesti