| LucianNitescu a întrebat:

Cum as putea sa imi imbunatatesc blogul?

creamdisk pe blogspot

1 răspuns:
| victor11 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Facem asa daca vrei: tu imi spui cum ai creat mai multe pagini si ai postat in ele ( la mine se posteaza doar in prima pagina, nu pot face alta pagina cu alta categorie de postari), iar eu inseres pe site-ul meu ( www.tehnologiesiauto.blogspot.ro ) la 2-3 articole un link care duce la siteul tau.
ps: sa-mi explici exact cum ai creat mai multe pagini cu mai multe categorii, si cum ai postat in acele pagini.
emailul meu: conovalciuc.victor11@gmail.com