| PeAcE a întrebat:

Cum as putea sa imi indrept parul? Fara placa!

Răspuns Câştigător
| mary_4765 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa nu il indrepti acum, e ft frumos parul indulat sau cret... e cel mai dragut cind o fata are asa par, acu doar il poti avea. dupa ce te maturizezi ti se indreapta singur, si o sa-ti para rau ca nu l-ai lasat asa cum era el

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cu peria rotativa si feonul, dp care dai cu spuma si fixativ si o sa stea drept la fel cum l-ai indrepta cu plac.
bafta kiss. Fundita:X?

| T30D0RA a răspuns:

Peria rotativa si feonul iti strica parul. Iti dai seama... aerul de la feon trebuie tinut foarte aproape de par si se despica firele.

| IrinaAndreea a răspuns:

Parul meu este destul de drept in mod natural, dar dupa ce fac baie sta putin ondulat la varfuri, asa ca il perii de cateva ori si se indreapta singur. Poti incerca si produse din gama Gliss pentru par drept, stiu ca sunt bune: http://www.gliss.ro/index.php?id=3524

| LigiaMaria1996 a răspuns:

Cel mai simplu cu placa ca iti despica parul pentru ca si eu am patitwinking

Poti folosi uleiuri de par aceste uleiuri fac parul drep si matasos recomand:Advance Techiniques

sau te speli cu apa si sare pe cap, il lasi 10 minute si dupa cu sampon si ramane foarte moale si drept

stiu multe medote bune pentru ca le-am folosit dar nu am auzit despre ce spune MarryAnne16

aa, si mai exista si spuma pentru par drept de la Garnier. e super buna

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.tratamente care iti lasa parul intins cam 6 luni(depinde de produs/par) dar trebuie aplicate la salonhappy
2.balsam
3. feonul si...tonguebig grin (si mai sus)hee hee
sper ca am ajutathappykiss