| laura23 a întrebat:

Cum as putea sa imi intorc varfurile parului spre exterior cu placa? Cel mai explicit raspuns primeste fundita. Sau lasati un link ceva plz

Răspuns Câştigător
| keepa a răspuns:

Am incercat si eu, mi-a iesit.deci eu nu am indreptat tot parul si aoi suvita cu suvita sa il fac spre exterior pentru ca parul va fi deja fixat drept, prima oara cand am trecut cu placa prin par, am trecut drept si cand am ajuns cu placa la capatul suvitei am intors-o(placa) spre exterior si am tinut ft putin(2-3 secunde)...nu e de durata. dar a 2a zi mi l-am mai retusat putin si a fost okhappy

sper ca te-am ajutat:*

3 răspunsuri:
| chocolattee a răspuns:

Piepteni parul, il intinzi tot apoi iei cate o suvita care vrei sa o ondulezi, tii placa cu capul in jos si prinsi suvita dar nu cobori simplu in jos ca si cum l-ai intinde, ci in rasucesti placa spre exterior, e mai greu de explicat, dar incearca in fata oglinzii :* succes>big grin

| danaalexa a răspuns:

Prinzi cu placa parul si intorci placa in spre exterior nu am link scuze
da prinzi cu placa daca e subtire si o intorci ca si cum ai vrea sa pui pe bigudiuri parul dar nu asa de tare si iti iese. sper ca ai inteles:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placa sincer nu stiu dar ai putea cu peria de intors parulhappy