| DanyxD97 a întrebat:

Sall TPU, unde dau sa vad de cat am placa video?
P.S. cel mai explicit raspuns primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| banditu1997 a răspuns:

Dai in start- daca ai windows xp apesi pe RUN/daca ai windows 7 ai acolo un tab unde poti sa scrii/ scrii in aia: dxdiag astepti 4-5 secunde si dai enter--astepti sa se incarce si dupa ce a aparut dai sus pe tab la Display si acolo vezi la Approx. total memori: cati mb ai: 1000 MB inseamna 1 GB. Funda?

1 răspuns:
| SpecialistIT a răspuns:

Cel mai simplu e sa iti cobori de pe net GPU-Z. E un program specializat pentru placi video, gratis.
Bafta!