| madutapapusa a întrebat:

Cum as putea sa imi prind parul pentru scoala? sau discoteca vreau cat mai multe pareri:dfunda?!

3 răspunsuri:
| Dianaㄨ a răspuns:

Scoala: impletit, coc, coada, coada de peste, coada intr-o parte, sunt muuulte.
Discoteca : poti cauta pe net coafuri [exista un profil pe facebook], poti orice, depinde de cum te imbraci happy

| Sashavalentine a răspuns:

Pentru scoala poti sa iti faci o coada mai sus sau doua codite daca ai parul lins... pentru discoteca iti recomand sa iti lasi parul pe spate sau sa iti faci coc... Bafta!