| GeoJill29 a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la scoala avand in considerare ca trebuie sa port o vesta rosie? Dar parul cum as putea sa mi-l fac daca il am putin cret si pana la umeri? Mersi!
P. S.:Fundita!

2 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

Despre coafura poti citi aici sau il poti indrepta http://www.divahair.ro/......au_ondulat iar pentru vestimentatie poti purta pantaloni negrii si un tricou sau o bluzita sub vestuta ori alba ori neagra ori rosie...dar pana la urma fiecare se imbraca cu ce ii place asadar poti alege ce vrei tu:)

| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Pai. Si eu am vesta rosiee:d Si o asortez mai mereu la pant. rosii. Nu te gandi ca sunt de trening sau cv. Sunt conici:d Poti vesta rosie sa o mai asortezi cu niste blugi negri. Blugii neaparat conici. In picioare daca poti niste skateri, sau niste cizmultie:d de preferat UGG. Acum, dupa gusturile tale. La par, ziceam sa ti.l intinzi cu placa, daca ai, macar intr.o zi sa vada si colegii tai ce frumoasa esti^^. Daca nu, prindel intr.o coada intr.o parte. Nu sus, lasata jos, dupa ureche. Sper ca te.am ajutat:* A da, si bluza alba:*