| grosumira a întrebat:

Hey! as vrea sa ma ajutati putin daca se poate! un baiat ma placedar nu vrea sa recunoasca, si eu la fel si as vrea sa ma ajutati sa ma imbrac mai frumos mai ales ca eu sunt si inalta am ochii caprui si fac bascket imi place sportul dar si sa ma imbrac... iar la scoala la fel fiindca e cald am voie sa port fusta am parul putin mai jos de umeri si daca ma duc la scoala trebuie sa fort o vesta in carouri rosii ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Fallen Angel a răspuns:

Pai nu stiu, in materie de moda... nu ma descurc dar poate te pot ajuta sa il faci sa recunoasca. Eu as proceda astfel: I-as spune ce simt. Sunt sigura ca ar recunoaste si el. Doar nu ar tine ascuns acest lucru? Dar trebuie sa fii absolut sigura ca te place. Daca e asa. Pai asta e una dintre optiuni. Alta ar fi sa te apropii de el prin lucruri marunte. Daca deveniti foarte apropiati trebuie neaparat sa recunoasca. (asa vad eu laughing) Si a treia optiune: Pai poti sa-l fortezi sa-ti spuna laughing Bine inteles ca nu iti recomand asta. Eu as alege una din cele doua. Acum... e decizia ta. Eu zic ca nu aspectul fizic conteaza cel mai mult deci nu te axa pe imbracaminte ca sa atragi atentia. Asta e un lucru marunt care inseala pe toata lumea. Doar fii tu. Asta atrage pe oricine in orice fel. big grin

1 răspuns:
| badboyvlad a răspuns:

Rosu nu merge cu ochi capriu, in fine probabil ca ar tr sa porti fuste mini si haine decoltate.baietilor le plac.Mai e ceva.Parul.Nu prea am inteles cum ai parul deci nu ma bag.Cred ca parul cret cu bucle mege bine.de fapt depinde de gusturile lui.Nus ce sa zic. uitate la zodii.cam aproximeaza. Oricum nu o sa recunoasca(de fapt cati ani ai?) daca ai de la 15 in sus poate daca esti mai mica sigur nu o sa recunoasca