| Katherineeeeeeee a întrebat:

Hey fetelor happy ce coafuri as putea sa imi fac la scoala avand in vedere ca am parul putin mai sus de umeri filat si cret?
fundita happy

Răspuns Câştigător
| Sunshine31 a răspuns:

Stii ce arata foarte bine? daca iti pui o cordeluta colorata care are fundita, sau chiar si o agrafioara intr-o parte. si poti sa iti faci cocuri dragute din care sa iasa putin par cret. si eu am par cret, dar e bob si a mai crescut, dar am avut ca tine. si daca cumva ai breton, sa il intinzi tot itmpu ca arata ft bine breton intins si par crethappy ce zici?

2 răspunsuri:
| Ciprian16 a răspuns:

Chiar daca nu sunt fata :)) poate te ajut! Arunca o privire la coafurile alea :). Sper ca am fost de folos :)

http://www.divahair.ro/......ri_bob/918