| SoniaRacz a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac? vreau sa ma duc in oras cu prietenu meu si nu stiu cu ce sa ma imbrachappy

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Http://www.karena.ro/......de_toamna. Uite sursa de inspiratie. Mult succes!

| Madlene a răspuns:

In primul rand imbraca-te cum te simti tu bine, dar gandeste-te la stilul lui ca sa nu fiti tu pe tocuri, el trening. Ceva casual as spune eu ca sa fie si lejer. Da search pe site-uri de fete:moda toamna 2010-2011 si alege ce iti place. un lucru fain e sa personalizezi tinutabig grin... sper ca te-am putut ajuta!

| Ingerasull99 a răspuns:

Ceva apropriat stilului in care se imbraca el.

| bubulina_5333 a răspuns:

Incearca sa te imbraci cum te simti tu mai bine, fii in largul tau si prietenul tau isi va da seama de asta...si crede-ma ca te va aprecia mai mult happy