| iulia2011 a întrebat:

In seara asta vreau sa ies in oras cu prieteni, si nu stiu cu ce sa ma imbrac!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Stefanaaa a răspuns:

Jeansi, un tricou, convesi sau tenisi, ochelari de soare cool si o gentuta postas. Parul facut cu placa si machiaj natural sau negru.winking

| Anahiteamo a răspuns:

Pai sunt o gramada de feluri pentru a te imbraca. asta depinde de vreme. poti sa iti iei o fusta de blug si un tricou mai lung. o rochita, pantaloni scurti de blug si un tricou care iti place tie si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o pereche de pantaloni scurti sau daca este frig pantaloni treisferturi de blugi mai deschisi, cu un maieu mulat pe corp, o culare viu colorata, ca acesori niste cercei mari, iar in picioare niste sandale dinacelea cu talpa subtire sau o pereche de papuci cu deget, asta daca vrei sa iesi undeva sa te plimbi, la o terasa, iar daca va duceti undeva in club o rochita stamta de vara, cu niste pantofi cu toc, niste cercei rotunzi.