| adelinaroxana89 a întrebat:

Cum as putea sa ma inscriu si eu la frumusete pe muchie de cutit?

2 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Suna la ProTV si roaga sa-ti faca un transfer la realizatorul emisiunii. El o sa-ti dea o locatie si o ora cand sa vi sa-ti prezinti cazul la un fel de preselectie.
Numai bine, Shinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care viseaza sa scape de complexele fizice si cauta o sansa pentru o noua viata sunt invitati sa trimita pe adresa de mail extreme@protv.ro povestea lor, motivele pentru care vor sa faca o schimbare si cateva fotografii.