| rihanna7865 a întrebat:

Cum as putea sa ma mai inalt putin? big grin :* funda happy

Răspuns Câştigător
| KindduOullie a răspuns:

Cel mai sigur e sa faci baschet dar nu te duci pe teren si tot stai te duci si sari cat de multi potiwinking adica iti cresti saritura(detenta) si te si lungesti

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pe virfuri.

| AdrianVoicu a răspuns:

1) Iti prinzi picioarele de tocul usii, stai cu capul in jos cu greutati in maini. Facand zilnic chestia asta, te vei lungi;
2) Exista niste operatii de lungire a oaselor prin taierea lor, si prinderea in niste suruburi;
3) Te duci la un muzeu medieval unde exista aparate de tortura: exista un astfel de aparat pentru intindere;
4) Iti injectezi Hidrogen sub pielea capului: in felul asta va aparea o forta care te va "trage" de cap in sus;
5) Te duci intr-o tara in care se mai practica pedepsirea vinovatului prin legarea fiecarui membru de un cal;
6) Incerci sa te stracori printr-o gaura foarte ingusta: vei iesi mai lunga si mai subtire (vezi Tom si Jerry);
7) Ai putea sa te si spanzuri, dar e cam riscant...
8) Te impaci cu ideea: nu esti singura la 1, 6m.

| thewomaninwhite a răspuns:

Sa te apuci de jogging si de o viata sanatoasa cred

| 20ionel20 a răspuns:

Joaca baschetbig grin

| valeria4u a răspuns (pentru 20ionel20):

Sau handbal... pe bune, chiar merge... o fata din clasa a 8-a de la mine din scoala are 1, 73 si joaca handbal.winking si asa mai sunt cateva fete, de 1, 65- 170.

| loredanaFS a răspuns:

Nu stiu cum ai putea sa te inalti, dar stiu cum ai putea sa pari mai inalta. http://fetelestiu.ro/health-and-beauty/8-trucuri-pentru-a-parea-mai-inalta/

| VeteranReintors a răspuns:

Simplu, mananca foarte multa vitamina A. Morcovi cruzi, cei mai bogati, oua si lactate. Funda