| fourteenapril94 a întrebat:

Cum as putea sa ma mentin in forma? (Nici sa slabesc dar nici sa ma ingras)

Funda!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cea mai buna solutie este sa ai o dieta echilibrata si sanatoasa, adica sa mananci din toate dar putin si sa nu excluzi nici nu aliment din dieta ta.
Si de asemenea sportul e foarte important, 30 de minute de alergat seara sau dimineata si 50 de abdomene pe zi combinate cu o dieta echilibrata te vor ajuta sa iti menti forma fizica si sa ai un corp sanatos.

4 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Mese regulate si sport. Cu siguranta o sa te mentii

http://www.avonbrosura.ro/gabrielasandica

| ale2000mi a răspuns:

Ca sa te mentii trebuie sa iti faci o dieta exacta, pancand multe mese dar de fiecare data cate putin si nu trebuie sa uiti ca exercitiile sunt necesare

| Ioana241 a răspuns:

Pe lângă o dieta echilibrata, e foarte importantă miscarea; umblatul, inotul, joggingul sau mersul pe bicicleta tonifiaza muschii corpului. Consumul de lichide e si el foarte important!

| elfa a răspuns:

Sala/alergat alimentatie sanatoasa big grin