| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu ce pot sa fac ca sa imi mentin greutatea, inainte eram foarte slaba si acum m.am ingrasat si imi place cum arat nu as vrea sa mai ma ingras dar nici sa slabesc ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Drauzy a răspuns:

Cantareste-te acum si vezi ce greutate ai -1 primul pas.
atunci cand ai observat ca deja ai luat in greutate sau ai scazut incearca sa compenzezi fie prin un pic de miscare pentru a slabi fie prin o alimentatie bazata pe proteine(de obicei daca ai putea sa combini cele 2 metode sportul+alimentatia vei avea o silueta de nota 10 :X )
cantareste periodic si analizeaza ce ai mancat in saptamana precedenta sau ce ai facut de ai slabit sau ai luat in greutate si incearca sa eviti happy
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna:* spune-mi si mie te rog frumos cum te-ai ingrasat ca m-am saturat sa fiu slabafrustrated si vreau si eu niste idei cum as putea sa ma ingras. Te rog:-(. Multumesc:*