| Eroareee a întrebat:

Vreau sa ma ajutati daca vreti si voi prin a raspunde la urmatoarea intrebare: Cum as putea sa ma mentin in forma? ( la corp adica sa am grija la ce mananc si sa nu ma ingras si sa slabesc ) Eu exercitii fac pentru abdomen iar Vara asta am facut foarte multa miscare cu Rolele in fiecare zi. Multumesc si va rog frumos sa fiti cat puteti voi de sinceri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Georay a răspuns:

Apuca-te de un sport si tine regim daca vrei rezultate accentuate.happy

| Juleuuss a răspuns:

Să nu mănânci multă pâine.
Să nu mănânci în exces.
Să faci în fiecare zi mișcare, dacă ai timp, desigur!
Mănâncă sănătos!