| OriginalFake a întrebat:

Cum,as putea sa-mi fac freza asta?
http://www.joanharrisart.com/......123924.jpg

2 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Îl razi pe laterale o dată şi apoi aştepţi să mai crească, dacă îl ai destul de scurt.

| LoveeMakeup9 a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti obisnuiesti parul sa stea asa in sus. Poti face asta cu orice freza.Iei un piaptan si un feon de uscat parul.In timp ce piepteni parul in sus da-l cu feonul.Nu pune gel pe el sa il fixezi, o sa il strici. Dupa ce l-ai facut asa in fiecare dimineata timp de vreo 2 saptamani taie-ti scurt lateralele. Daca nu te pricepi mergi la un frizer. Apoi dupa ce iti sta in sus natural fara fixativ sau alte chestii taie-l cat de scurt vrei. Apoi da-l cu fixativ sau gel.ce stii tu happy
BAFTA!