| нєуOнєуOнєу a întrebat:

Cum as putea sa slabesc in partea de sus a piciorului [ bulanulhee hee ]?
As vrea sa incerc cu relax&tone, dar nu stiu sigur daca e indicat la varsta mea. [ am 13 ani ]. Alte idei ati avea?batting eyelashes:d

Multumesc :d fuunda:d

4 răspunsuri:
| Gazulina a răspuns:

Esti Cam micuta` pentru Relax&Tone`hee hee Incearca cu alergatuu seara`:*
!

| ForgottenNobody a răspuns:

Alearga...dar daca vrei sa slabesti in partea de sus a piciorului sa nu alergi pe varfuri, incearca sa alergi cu aproape toata talpa.

| razvy97_6165 a răspuns:

Incearca sa faci sport o sa slabesti in 3-4 saptamani da la varsta ta nu cred ca trebuie sa slabesti

| Patry_1416 a răspuns:

Poti folosi Relax & Tone, eu stiu o fata care are 12 ani si foloseste sau: puneti folie transparenta in locul in care vrei sa slabesti si alearga timp de 1-2 ore [cat doresti] si transipra. Dupa ce ai terminat dati folia jos. Tine-o tot asa timp de 2 -3 saptamani. Vei vedea. Fa cu un picior numai si ai sa vezi diferenta!

Succes! happyhappyhappy