| marinela92 a întrebat:

Pentru cei care au relax and tone da rezultate am si eu si as vrea sa stiu daca a dat rezultate funda.

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Are o prietena si a slabit 5 kg in 3 saptamai, dar nu l-a folosit chiar zilnic, sau la alta prietena nu a dat roade, spunea ca doar se inrosea in zonele unde isi facea masajul si se irita, dar nu a slabit laughing. Succes! Funda?

3 răspunsuri:
| Ax a răspuns:

La masaj e bun dar daca vrei sa slabesti e si mai bun.am slabit aproape un 1 kg in 2 saptamani

| PartyLoll a răspuns:

Da! Mai ales cel pentru masaj, cand ma durea spatele imi faceam masaj cu el si gataa!:*

| tpubv94 a răspuns:

Da, este bun. Dar nu e de calitate. Se strica repede. La fel ca guma orbit. Buna si dupa putin timp o arunci.
Eu am avut dureri de spate foarte mari, mai ales de la faptul ca nu pun haine groase pe mine. L-am luat de la bunica si mi-a trecut. Durerile de ceafa de spate etc. Numai ai grija nu il tine mult mai ales pe putere maxima ca faci febra musculara... Acum, depinde ce rezultate cauti waiting.