| sabina18 a întrebat:

Buna ! As vrea sa mai slabesc 4 kg pana la vara. Atunci am banchet. Relax & Tone ma poate ajuta macar putin sa slabesc ? As vrea sa am niste picioare mai subtiri. Va rog sa imi dati niste idei cum as putea slavi . Multumesc !

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Nu ai nevoie de nici-un aparat, medicament sau retete culinare sa te ajute sa slabesti.Tot ce trebuie este sa reduci din portia de mancare,mananci mai putin,bei multa apa si faci sport.Te inscrii la atletism,baschet,dans,gimnastica,aerobica, iti faci abonament la sala sau faci acasa singura cate o ora pe zi gimnastica, poti cauta pe youtube si/sau alergi prin parc cate o jumatate de ora/o ora. Mult Succes happy

| SadRomance a răspuns:

Pai.si eu am un aparat identic cu Relax&Tone. Daca il folosesti 1 h pe zi, in zonele in care vrei sa slabesti vei avea rezultate vizibile.Dar mare atentie la ce mananci, de exemplu, acum e post si prin asta poti slabiwinking si multe lichide.

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Relax & Tone nu functioneaza...Doar pentru masaj nu si pentru tonifiere sau slabire.

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

O prietena de-a mea a slabit cateva kilograme in 2 luni. A tinut o cura cu, carne la gratar si legume.

| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Daca ai unde, du-te la kangoo jump.Slabesti repedewinking