| maria_5722 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc repede dar fara diete grele adica cu infometare si mai stiu eu ce! nu sunt foarte grasa dar...se poate si mai bine si daca m-ati ajuta as fi foarte recunoscatoare...

Răspuns Câştigător
| copilfardeminte40127 a răspuns:

Buna Maria! Si eu am obsesia asta in cap. Incearca sa nu mai mananci dupa 7 seara nimic, mergi pe bicicleta cam o ora in fiecare seara sau alearga pe teren. De asemenea, cand stau sa ma uit la Tv, mai fac cateva abdomene. Sa nu incepi cu multe deodata ca a doua zi nu o sa mai poti sa stai in picioare.Adauga pe fiecare saptamana cate 10 la nr obisnuit. Si apropo: chiar daca ai atins greutatea dorita de tine, nu renunta la abdomene si exercitii. Incearca sa te mentii in forma. Te pup.

1 răspuns:
| gagauta a răspuns:

Buna Maria! si eu am aceeasi problema. nu stiu exact ce sa iti spun. eu am incercat sa alerg in fiecare seara 30 de minute imbracata bine ( pantalon lung, tricou si roling ) pentru ca se spune ca atunci cand esti mai imbracata transpiri mai mult si arzi mai multa grasime si eu mai beau si ceai verde. nu are efecte adverse. costa 3 lei... 20 de plicuri. beau cam 3 pe zi. eu am probleme cu burta e prea mare. zici ca sunt gravida crying chiar daca am 16 ani. din cauza asta nu am avut niciun prieten pana acum cryingcrying