| anonim_4396 a întrebat:

Pffff...nu stiu ce sa ma fac, vreau sa slabesc urgen si cat de repede posibil, nu coteaza daca e infometare sau alt ceva(apoi am eu grija sa ma mentin)va rog ffff mult sa ma ajuta-i!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aalleexandra a răspuns:

-parearea mea e sa nu te infometezi asa am facut si eu dar mai rau faci, o data si o data tot sa ti se faca foame si atunci mananci tot ce prinzi ( propria experienta)
-poti sa bei ceaiuri de slabit de ex ceai verde (de la ceaiuri nu poti pati nimic)
- foarte multe exercitii adtea le fac eu
http://www.youtube.com/watch?v=HE_1dW6Nl00&feature=related

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

sau uite eu am mai luat sfaturi de aici http://www.florentina.ro/Sport_cu_Florentina.html (sunt si exercitii si gasesti si niste sfaturi buna )
-si importatnt e sa bei multa apa

sper sa te ajute si sa dea rezultate

| AkaneHanda a răspuns:

Pai ai putea sa bei o cana de apa fierbinte inainte de fiecare masa
Sper ca te-am ajutat happy

| sylviu_8964 a răspuns:

Eu spun sa mananci o data pe zi la 16 : 00 sau 17 : 00 asta e la alegerea ta si sa faci in fiecare zii 150-200 de abdomene dar prima zi incepi cu 50 daca nu o sa faci febra musculara asa am slabit eu si am slabit foarte repede