| Asyrii a întrebat:

Cum as putea scapa de vergeturi?

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Buna.
Din pacate pentru tine, vergeturile nu vor disparea.
Dar se pot estompa happy
foloseste ulei de masline caldut, sau migdale happy
Si gasesti creme la plafar anti-vergeturi, care sunt ieftine.
kisses :*

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

De vergeturi poti scapa doar printr-o operatie cu laser. Alte modalitati nu sunt.Doar pentru prevenirea lor...cu niste creme/unguiente ceva. Bafta. funda?happy

| darii a răspuns:

Heei.
incearca lotiunea de la Avon impotriva vergeturilor care e in jur de 20 de lei. am auzit ca e buna, sper sa aiba rezultate si in cazul tau! :d

| thomss1985 a răspuns:

Iti recomand Crema Stria pentru cicatrice si vergeturi.(NATURAL)
www.rochellecosmetics.ro