| Smile932 a întrebat:

Cum as putea scapa de celulita/vergeturi?big grin Multumesc:*! [ Dau funda! ]

3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,sincer,eu nu am incredere in cremele care promit schimbari inca de la prima aplicare, si nu numai.Probabil majoritatea adolescentelor au vergeturi si celulita, asta pentru ca dupa varsta de 14-15 ani, nu mai poti avea pielea si corpul ca a unui bebelus, sau ca atunci cand aveai 11-12 ani.Trebuie doar sa consumi foarte multe lichide zilnic, eu cel putin beau 2 litri de apa in fiecare zi,sa mananci sanatos [fructe,legume,fara fast -food] si sa faci sport[nu neaparat pentru a slabi,insa,sportul inseamna sanatate]. Pentru propria convingere,poti incerca si produsele anti-celulita si anti-vergeturi, insa, eu nu am incercat pana acum, deci, nu-ti pot garanta ca vor da rezultate. Sper ca te-am ajutat!winking

| BybyxBianca a răspuns:

Un masaj anti-celulita ti-ar prinde bine happy

| annadine a răspuns:

Pai daca vrei sa scapi de celulila ..lasa lenea si mancarea cu multe grasimi si manaca salate si alearga.