| aannoonniimm098 a întrebat:

Cum as putea scapa de gusa, vergeturi, celulita, ce sa mananc si ce nu?

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Sa mananci fructe si legume

| Tzukushi a răspuns:

Hei

citeste aici despre crema mea anticelulitica

http://www.sfaturilemariei.com/......rsonala-2/

| andreea13deea a răspuns:

Pai dede vergeturi nu prea poti scapa ( sunt cicatrici ), de gusa poti scapa daca faci exercitii pentru asta, de celulita scapi daca bei multa apa si sa manaci sanatos ( fructe, legume, carne slaba etc. )

| 47delaspecii a răspuns:

Respecta cele 3 mese ale zilei in primul rand,acum depinde si de cat de grave sunt problemele tale,daca esti obez/a ti-ar cam trebuii o dieta stricta, daca vrei sa dai doar cateva kilograme jos iti recomand sa mananci fructe, legume proaspete(evita cartofii), Lactate fara multa grasime, Carne gratar/Cuptor redu consumul de paine,+ fara cola si dulciuri(o data la cateva zile e bine sa mananci ceva, asa minuscul sa-ti mai cresti glicemia)

| DenyDeen12FRUMU a răspuns:

Ti-as recomanda sa faci sport foarte mult seara nu stiu sa topai prin camera sau ceva de genul incat sa transpiri si dupa sa faci un dus. De mancat paine integrala, multe fructe dar stai te rog departe de mere si fructele cidrice sper ca te-am ajutatwinking