| VampireGirl4ever a întrebat:

Cum as putea slabi repede? Funda pentru cel mai bun sfat si rapid

6 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Alergare,somn,regim alimentar strict.Succes!

| ZigZagMTFK a răspuns:

Pai stiu eu big grin uite : Mananca doar fructe si legume 2 mese pe zi si in rest apa cu lamaie asa vei slabi repede

Răspuns utilizator avertizat
| InesIlinca90 a răspuns:

Eu,am slabit repede cu oleaca de exercitii dimineata, dupa o cafea, si in rest pepene si fructe.nu prea multe legume si am reusit cam intr-o saptamana sa slabesc 1-2 kg.Depinde in cat timp vrei

| Andrew23 a răspuns:

10 ture seara de terenhappy.iar dupa 6 nu manca nimic alearga la 8 pe burta goala. slabesti de spargihappy