| TbW a întrebat:

Cum aș putea slăbi rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mananca sanatos si mult sport!

| Sn4k3 a răspuns:

Dieta sanatoasa, deficit caloric (cu cat e mai mare, cu atat slabesti mai repede, dar ai grija sa nu te infometezi) + sport.

| aXy99 a răspuns:

Mananci mai putine kcal -> deficit caloric -> slabesti.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Ai nevoie de mișcare și de o alimentație sănătoasă, ca prin magie nu prea se poate slăbi.

| TryteeMf a răspuns:

Să ai 3 mese fixe pe zi, și prin exerciții

| Mwmwn a răspuns:

Cu munca