| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea transforma o camasa barbateasca (in carouri) intr-o camasa feminina?

2 răspunsuri:
| HelloKitty97 a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi nimic la ea, uneori fetele arata foarte sexy cu ceva larg sau barbatesc decat o fusta mulata si scurta, indoaie-i manacile putin, sau poti sa o legi sub sani, sper ca te-am ajutat, bafta!

| Marrya15 a răspuns:

HelloKitty97 are dreptate nu e neaparat sa schimbi ceva la ea, dar o poti baga in pantaloni (dar nu de tot ca sa stea mai... cum sa iti zic eu... mai larga p.s asta merge doar daca camasa iti este mai mare (larga))