| georgiana967 a întrebat:

Cum asortez un sacou-blazer culoarea mint?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Culorile care pot fi combinate cu o piesa vestimentara mint sunt:
roz pal, roz fuchsia, rosu, maro inchis, mov.de asemenea negrul, albul si albul vanilat arata foarte bine.ca si piese vestimentare poti alege 1.pantaloni maro inchis cu talie inalta+top alb vanilat+pantofi oxford maro+geanta rosie.
2.rochie maxi roz pal+sandale cu platforma negre+geanta neagra tip channel(din aceea cu lant)
3.salopeta de vara scurta alba+balerini roz fuchsia+geanta nude
4.jeansi boyfriend inschisi+tocuri negre+top negru+geanta nude
5.pantaloni scurti cu talie inalta roz pal+camasa transparenta alb vanilat+balerini/platforme nude+geanta nude.

Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Cu o pereche de pantaloni albi, si in picioare tot culoare mint sau alb, niste balerini poate, pe sub sacou tot alb, un maieu, poate si un accesoriu mai lungwinking.
sau pantaloni negri, maieu negru, in picioare balerini de aceeasi culoare cu sacoul.happy

| BiuL a răspuns:

Cu alte culori pastelate de ex piersica, roz prafuit, lavanda etc sau cu non culori alb, negru.
http://therhythmofheels.wordpress.com/2012/03/21/dragoste-dementa/

| BiuL a răspuns:

Exemplu de tinuta : un maieu/tricou alb simplu, pantaloni scurti din blugi sau negri sau pantaloni capri intr-o culoare pastelata si tenisi alb sau balerini negri.

| 乃ŪMMĪĪ a răspuns:

Pai cu niste blugi negri si o pereche de balerini. ar fi si mai superb daca ai avea si un lantisor mai lung! Sper ca te-am ajutat pa pa:*