| alexfotbalpoli a întrebat:

Pe ce culoare sa cumpar un sacou? Negru, bleomarin. Stiu, depinde de eveniment, stiu cum sa-l asortez, dar vreau o idee despre culoarea perfecta. Deci funda cel cu raspunsul bun.

Răspuns Câştigător
| Bloomi a răspuns:

Eu as zice bleomarin..negrul este cel clasic..moda s-a mai schimbat, devine boring sa vii cu classicul costum negru, merge o pata de culoarewinking

5 răspunsuri:
| Alesandraas a răspuns:

Şi eu sunt în aceeaşi situaţie şi am optat pentru un sacou negru. Îl pot asorta mai la multe.

| jamal000 a răspuns:

Bleumarinul este foarte usor de asortat in ciuda aparentelor, cu niste pantofi maro curea la fel, camasa alba si pantaloni crem..vei vedea ca se armonizeaza culorile si ca arata frumos

| capricc a răspuns:

Negrul e clasic. In vara asta poti miza pe imprimeuri http://fucsia.ro/......e-si-geci/

| YourQueen a răspuns:

Parerea mea e sa il alegi pe cel negru deoarece este o nonculoare si se asorteaza la orice. Funda?

| Cosmi0140 a răspuns:

Bleomarin. Asa esti mai original si vei iesi in evidentawinking