| together4ever a întrebat:

Cum ati putea descrie fetele (un sir de adjective)?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu as descrie fetele frumoase,sincere,dar nu toate sunt asa,putin geloasesensibile,iubitoare,ingaduitoare,curajoase,modeste,moderne,un pic fitoase,foarte interesante de aspectul fizi,unele cu suflet bun,cochete,cu un still anume,un piculet certarete,zambitoare,orgolioase,care au demnitate,serioase, glumete, linistite.
sunt multe adj care asr descrie fetele.winkingacestea sunt doar cateva dintre elewinking (PS:sunt fata)

4 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Eu sunt fata, sa nu par narcisista, deci poate sensibila, atasata(cam asa sunt eu)...cam atat creed, tu?, papa:*

| oanna_4635 a răspuns:

Optimiste,ambitioase,frumoase,inteligente,diabolice,ispititoare...etc,etc

| SAID a răspuns:

Sa sti fiecare fata e diferita happy

| Sorin_6759 a răspuns:

Frumoase,uneori enervante, destepte...nare rost sa enumar toate calitatile fetelor deoarece aceasta duce la nesfarsit.pentru asta am niste versuri:un chip gingas,
cu ochi de stea,
cendat iti fura inima
se numeste simplu asa,
nimeni alta ca femeia.