| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca arat?

https://www.youtube.com/watch?v=plpmrKqSbRs&feature=yout u.be

Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Lola203 a răspuns:

E ciudat sa faci un colaj cu selfie-uri de-ale tale... daca erau ceva poze din vacanta, de pe la vreo petrecere sau cu prietenii era ok, erau amintiri de-ale tale, dar asa sa faci un colaj cu fata ta prin casa, baie etc e aiurea. Te gandesti prea mult la cum arati. Nu conteaza ce cred niste straini, ideea e sa-ti placa tie cum arati.

| anonim_4396 explică (pentru Lola203):

Ai dreptate, insa marea parte a timpului o petrec in casa.

3 răspunsuri:
| forlucky a răspuns:

Asta a fost ciudat, dar stai calm nu esti urat dar fa ceva cu burta aia

| anonim_4396 explică (pentru forlucky):

Ms.