| Puuuf a întrebat:

Cum credeti ca este mai bine sa te machiezi intr-un club:simplu si sa nu iasa in evidenta sau strident si sa se vada tare?

Răspuns Câştigător
| Maya_9911 a răspuns:

Depinde. De exemplu daca ai mai multe accesorii te poti machia mai delicat ca deja o sa iesi in evidenta datorita accesoriilor!happy Depinde si de tenul tau, si de felul in care esti imbracata.si cel mai important e ca machiajul sa te avantajeze. Tu trebuie sa stii cel mai vine ce te avantajeaza si ce nu!kiss Bafta!happy

7 răspunsuri:
| yoysh a răspuns:

Evident, in club te machiez mai strident, poti folosi si sclipici pentru corp eventual. Eu folosesc si fard de pleoape sidefat in culori neutre, pe care il aplic pe piept.
Bafta!

| Criss1105 a răspuns:

Simplu...

| AshliyEliza96 a răspuns:

Strident e mai vizibil. incearca culori foarte inchise cum ar fi albastru, negru sau maro asortate cu roz sau mov inchis la lips. eu asa ma machez, foarte stridet.

| antolicious06 a răspuns:

Eu zic ca nici prea simplu pentru ca esti in club si totusi e intuneric dar nici prea strident pentru ca atunci o sa arati ciudat eu zic sa fie ceva intre

| redflower a răspuns:

Pai ar fi mai bine simplu pentru ca strident nu e bine deloc

| redflower a răspuns:

Simplu pentru ca strident nu e bine

| yooozuza a răspuns:

Mai bine mai simpl pentru ca daca e prea strident lumea o sa se uite prea ciudat la tine adica eu asa mas machia sa nu fie prea tipator ceva plaqt ochiului