| Ana a întrebat:

Dati-mi si mie niste sfaturi (poze) cum sa ma machiez in asa fel incat sa-mi iasa ochii in evidenta (am ochii verzi), dar nu vreau un machiaj prea strident pentru ca ma duc la scoala big grin?

8 răspunsuri:
| Ana explică:

Tepes nu e locul tau aiciwinking nu ai observat?

| Munchkin a răspuns:

Îţi poţi da cu rimel negru şi cu puţin creion dermatograf, tot negru, iar pe pleoapre un fard slab, alb sau argintiu deschis de preferat. Ceva gen: http://cms.arond.ro/......iverzi.jpg

| www a răspuns:

Smoky eyes.

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine daca te-ai da cu rimel pentru alungirea genelor atat pe genele de sus cat si pe cele de jos... iar dupa ai putea sa te dai cu putin creion dermatograf sau tus pe pleoapa de sus... dar depinde foarte mult si de forma ochilor pe care o ai.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/images
sper ca nu sunt prea stridente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca, daca te strange cineva de gat tare tare, iti ies ochii in evidenta ca la melci.si se fac si vinetii asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| deedea a răspuns:

Buna, ai incercat un fard maroniu deschis nu tare ...sau un gri? Incearca si vezi daca ti se potriveste