| MadyMadutza a întrebat:

Cum de este Shakira acum asa de alba la fata? La 12 ani era bruneta si mai neagra am citit aici : http://video.bzi.ro/video/show/shakira-la-12-ani-27366. Cine poate sa imi spuna funda + vot La toti:*

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu merge link-ul.
Cred ca asa a fost dintotdeauna,in pozele vechi arata asa datorita calitatii scazute a aparatului sau parului inchis la culoare,acum e blonda si ii lumineaza fata, sau poate cine stie, a urmat niste tratamente de albire sau e din cauza fondului de ten. Oricum, columbienii au pielea mai inchisa la culoare, dar ea are si alte origini...

| Gumalamanaazecea a răspuns:

Si-a decolorat tenul. exista creme speciale pentru asta

| myuser a răspuns:

Si-a facut operatii estetice