| lolicaa a întrebat:

Cum se poate intampla asa ceva? :O
de ce trebuie sa sufere animalele?
http://video.bzi.ro/......ului-19734
http://video.bzi.ro/......opii-19685

Răspuns Câştigător
| LoveeYouuSweety a răspuns:

Pai intelege ca mai bine nu te uiti la clipurile astea, cu cat vede lumea ca sunt mai multe vizualizari, crede ca le incurajati si continua sa le faca sad!
Si inca ceva, sa vezi ce le fac romanii, ba chiar adultii romanii, cailor! De aceea americani au semnat o petitie referitoare la ajutarea cailor. Lumea contemporana nu mai e ce-a fost odata, e mai rau decat era in timpul preistoricilor straight face!

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Lol?

| LoveeYouuSweety a răspuns:

Asa se intampla in zilele noastre... Nu numai in Romania, ci peste tot! Oamenii nu mai sunt OAMENI, sunt mai rau ca animalele! straight face

| lolicaa explică (pentru LoveeYouuSweety):

Dar ce naibii sa ai cu un biet sufletel? un biet catelus sad... nu pot sa inteleg crying
asa sa moara si ei! in CHINURIwinking

| LoveeYouuSweety a răspuns (pentru lolicaa):

Pai intelege ca mai bine nu te uiti la clipurile astea, cu cat vede lumea ca sunt mai multe vizualizari, crede ca le incurajati si continua sa le faca sad!
Si inca ceva, sa vezi ce le fac romanii, ba chiar adultii romanii, cailor! De aceea americani au semnat o petitie referitoare la ajutarea cailor. Lumea contemporana nu mai e ce-a fost odata, e mai rau decat era in timpul preistoricilor straight face!