| anonim_4396 a întrebat:

Cum descarc PhotoShine? Este gratis?

Răspuns Câştigător
| zuzukaeu a răspuns:

Eu il am, dar nu e in varianta trial... e free. Ddaca nu il gasesti ti-l dau eu. Lasa mp daca ai nevoie de ajutor!

76 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Daca il vrei gratis, il gasesti doar in varianta trial..adica pentru un numar limitat de zile! uite aici un link util http://www.softpedia.com/......hine.shtml

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer chiar nu stiu dar il vreau si eu acum il cautam!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Supergratis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna vreau si eu programu asta k e prea tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu sa descarc daca are cine in cal tr si mie pe lory_andruta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puteti descarca Photoshine gratis de pe http://www.kaz3.info/photoshine-program-de-modificat-poze-download.html. Este un program destul de bun pentru editat poze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puteti descarca Photoshine de pe http://www.kaz3.info/photoshine-program-de-modificat-poze-download.html. Totul este gratis, doar apasati butonul Descarca si gata. E cel mai fain program de modificat poze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu gasesc de loc un program de editat poz... j sa pot sa-l descarc j gratis...innebunesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca il vrei gratis, il gasesti doar in varianta trial..adica pentru un numar limitat de zile! uite aici un link util http://www.softpedia.com/......hine.shtml

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zuzu da-mi si mie id tau sa mi-l daibig grin...plz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Datilil si mie va rog mult ca eu l-am luat dar nu mg plz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zuzu vreau si eu programul acesta de modificat poze plz....sau cine il are sa mi-l trimita si mie la id-ul :petruta.adam plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum descarc PhotoShine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal. Zuzu trimite-mi-l si mie plzz.id meu este : gabryela_scumpyka09

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciau zuzu imi poti trimite si mie programul pls id meu este yo_simpatika2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde pot sa descarc si eu PhotoShine ca sa nu ma trimita sa il cumpar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde as putea cumpara si eu photoshine-ul? imi spune si mie cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photoshine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt nely am folosit si eu acum o luna photoshine dar acum nu il mai pot folosi.
DE CE?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il am dar nu e in varianta trial...e free.daca nu il gasesti ti- dau eu.lasa mp daca ai nevoie de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zuzu, da si mie acel photoshine free...please!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zuzu, te rog da-mi si mie acel photoshine free pls...adresa unde poti sa mi-l trimiti este: ing3r_diabolyk@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photoshine love go, baga www.stirmeforeshine.rominica.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu acest program. zuzu mi`l dai sh mie?:-x.add cybelle_deiutza.pls.>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog dati-mi si mie varianta free in special pe tine ZUZU te rog iulyan_i@yahoo.com VA ROG.