| Deni_2763 a întrebat:

Cum devin reprezentant avon? si la ce varsta.eu stiam ca ai nevoie doar de buletin

4 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Draga mea,
Sunt lider superior si Amabsador Avon si te pot ajuta cu inscrierea ca si reprezentant avon.
Ca sa devii reprezentant trebuie sa ai stransa o comanda de min 140 de lei, sa semnezi un contract, sa primesti o instruire inainte si sa ai peste 18 ani.

Pentru detalii ma poti contacta cu un sms la 0722845079/0765184578 cu textul sms

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Ca sa devii reprezentant, ori te inscrii direct pe site htpp//:avonromania.ro, daca te uiti ai sa gasesti detalii in sectiunea pentru utilizatorii noi, ori gasesti un reprezentant care sa iti fie liderwinking

| sibiuavon a răspuns:

Add id sibiuavon