| GabrielMARIUS a întrebat:

Cum e cel mai bine sa cuceresti o fata intr-un local sau la o petrecere sau in club? ( fetele )

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AmanoYuno a răspuns:

La o petrecere.invit-o la dans si gaseste lucruri pe care le ai in comun cu ea

| Lora1 a răspuns:

Pai sa stii ca daca vrei sa cuceresti o fata in culb nu prea ar merge deoarece ele o sa creada ca esti beat dar sunt unele fete care "risca si se las duse de val" cel mai bine eu cred ca e sa o cuceresti la p petrecere sau local happy

| allison20 a răspuns:

Cumpara-i un cocktail si intr in vorba cu ea. Intreab-o cum se simte, ce parere are despre petrecere. In cazul in care dansati amandoi, du-te langa ea si danseaza astfel incat sa te observe. Dupa cateva priviri, poti sa te apropii mai mult de ea.