| my99heart a întrebat:

Unde credeti ca e mai bine sa dau o petrecere de ziua mea: acasa sau intr-un local?

13 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Intr-un local evident. De acord cu IonutSava.

Răspuns utilizator avertizat
| my99heart explică:

Multumesc tuturor.pana la urma am facut-o acasa.

| asman a răspuns:

Eu zic ca e mai bine acasa.
Te simti mai in largul tau acasa. happy

| xandersx a răspuns:

Deci in primul rand depinde si de tine si cati bani ai alocati petnru aceasta petrecere.dar cel mai bine ar fi la loacal deoarece a daoua zi dupa petrecere vei avea mult de lucru.

| Elektro a răspuns:

Acasa

| JustMe47 a răspuns:

Depinde cati ani ai si ce fel de petrecere vrei sa dai. Dar la local e mai bine.

| girlggg a răspuns:

Depinde daca esti adolescent si ai gusturi mai sofisticate ar trebui sa iti tii petrecerea la ul local/club sau daca esti mai simplu ar trebui doar sa iesi cu cativa prieteni in club si sa va distrați.
Sau daca nu esti adolescent ar trebui sa iti inviti cativa prieteni si sa la faci cinste o pizza/inghetata (ce vrei tu).

| Shaggy02 a răspuns:

Daca ai doar 3 persoane poti sa faci petrecerea acasa daca ai vreo 8-10 sau mai mult mai bine o faci intr-un local gen fastfood

| MariStricurici a răspuns:

Local

| Razvanxx13 a răspuns:

Poi ar fi bine si acasa si intr-un local mai bine in localwinking

| Kindera a răspuns:

Intr-un local e mult mai simplu si nu e un deranj atat de mare.

| Diannna80 a răspuns:

Pe o barca pe mare! Vb f serios! Eu i-am facut prietenului meu surpriza asta si afost absolut fabulos. Uite aici daca te bate gandul: http://www.cadouriperfecte.ro/yachting/33-petrecere-aniversare-pe-mare.html :)