| MULLER96 a întrebat:

Ce credeti e normal sa ai sex in viceul din club sau alt local?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Oriunde e ok daca ai cu cine

| WaterDrop a răspuns:

Poti avea sex oriunde, de fapt te nasti cu el.

| ShaOfHatred a răspuns:

Unde ai ocazia, profitawinking

| AdelaElena88 a răspuns:

Mi se pare de a dreptul scârbos sa faci sex în baia unui club sau al în orice alt local.Nu e deloc romantic, poți sa captezi tot felul de microbi și sa nu mai vorbim de lipsa de intimitate. Mi se pare un gest făcut din impuls și extrem de iresponsabil și mai ales dezgustator. Eu știu ca tipele serioase nu se culca cu oricine și cu atât mai puțin în toaleta unui club. Yuck, nici nu vreau sa ma gândesc. Oriunde exista intimitate, nu în locuri publice.

| Florin1303 a răspuns:

Este de-a dreptul revoltator sa faci sex in toaleta unui club sau in aproape orice toaleta, dar daca va vine voua pofta puteti sa faceti si in mijlocul drumului(totusi nu va recomand sa faceri asta...).

| Sam_Alexandru_1983 a răspuns:

În Vișeu, da dar nu la buda numai la vișeu în orice vișeu