| T30D0RA a întrebat:

Cum e mai bine pentru slabire: sa alerg mai multe ture cu viteza mai mica sau sa alerg ture mai putine la viteza mai mare?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Nici nici. Alergi ture cat mai multe, normal. Iar aproape de final faci o tura in viteza maxima. Cat poti tu de tare. Legat de alergare nu stiu daca sti, dar cand alergi un picior se odihneste ci celalalt alearga, si invers. In acest fel vei alerga de doua ori mai mult. Succes, si ma bucur ca mai sunt oameni care fac sport. Bravo tie. Pa

4 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Mai multe ture cu viteza mai mica

| Ionut_8418 a răspuns:

Piticule uite care e treaba? daca vrei intr-adevar sa slabesti puneti haine pe tine cat mai multe chiar si o geaca. vr-o 3 perechi de pantaloni. si da-i bataie la alergat. alergi usorel si mult. de fapt pana nu mai poti. si nu o lua din prima asa tare. stiu eu dupa proprie experienta. bafta!

| Username6 a răspuns:

Baru are dreptate... app nu vrei sa alergam amandoi? ca si eu vreau sa incep sa fac sport mai deslaughing

| bestmusik a răspuns:

Evident ca sa alergi mai multe ture la o viteza mai mica deoarece daca alergi tare o sa obosesti si nu o sa mai dai niciun randament si incearca sa fugi de fiecare data o distanta cu putin mai mare decat in ziua precedenta.